Logo Logo
Sprchové kouty

Sprchové kouty

zařizujete novou koupelnu, nebo jen renovujete starou? Pak vsaďte na pohodlí a pořiďte si kvalitní sprchový kout přesně podle vašich představ. Nabízíme kvalitní sprchové kouty za výhodné ceny a tak si u nás zaručeně vyberete.

Jak vybíráme sprchové kouty?

Sprchové kouty se liší především tvarem, způsobem zavírání a pak samozřejmě také designovým provedením. 
Nejprve je tedy důležité se rozhodnout, kam budete chtít sprchový kout umístit a jaké zavírání je pro Vás žádoucí. Nabízíme sprchové kouty s posuvným zavíráním i s křídlovými dveřmi. Sprchové kouty s posuvným zavíráním se hodí zejména pro koupelny, kde je málo místa a dveře by tak zbytečně zabíraly prostor. 

Dalším důležitým faktorem, který je třeba zohlednit, je umístění sprchového koutu. Pokud jej chceme mít v rohu, pak budeme volit čtvrtkruhové, nebo čtyřúhelníkové sprchové kouty.
Pokud koupelna nemá žádný volný roh, pak jsou zase nejvhodnější půlkruhové sprchové kouty.
Nejdůležitější však je, zvolit takovou sanitární keramiku, která spolu bude korespondovat tak, abychom se v koupelně cítili příjemně. Právě koupelna je totiž místem relaxace, kde můžete čerpat nové síly. Sprchové kouty je možné kombinovat se sprchovými vaničkami, které také najdete v naší nabídce.

Podkategorie
Stránka 1 z 103